Záruční servis pro Epson nově zajišťuje VSP Data

Společnost Epson oznámila, že se rozhodla v oblasti záručního rozšířit svoji spolupráci se společností VSP Data. Spolupráci s Pro Futuro Consulting ukončila.

Záruční servis pro Epson nově zajišťuje VSP DataOd 1. 4. 2018 je společnost VSP Data oficiálním partnerem značky Epson v oblasti záručního servisu. Zajišťuje veškeré opravy a vyřizuje reklamace většiny produktů s výjimkou produkčních tiskáren.

„VSP Data byla vybrána na základě analýzy trhu a pozitivních uživatelských zkušeností,“ uvedl výrobce v oznámení s tím, že partner patří mezi největší nezávislé poskytovatele servisních služeb s celorepublikovým pokrytím.

Zároveň s tím Epson ukončil spolupráci se současným partnerským servisem – společností Pro Futuro Consulting. Od začátku dubna VSP Data vyřizuje veškeré zakázky dosud servisované Futuro Consultingem a s nimi i související dotazy zákazníků.

Pro poskytování záručního servisu procházejí technici VSP Data pravidelným školením. Servisují většinu zařízení Epson s výjimkou produkčních tiskáren, u kterých servis zajišťují specializovaní prodejci.  

Prodejci i uživatelé zařízení Epson mohou řešit problémy s hardwarem na oficiální zákaznické lince na tel.: +420 246 037 281 nebo dopravit zařízení přímo na adresu provozovny: VSP Data, a.s., Údolní 2188, 39064 Tábor.

Zdroj: Epson

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře