Zalman uvedl cenově dostupnou skříň Zalman Z3 Plus s účinným systémem chlazení

Novinka je podle výrobce vybavena účinným systémem chlazení s ventilátory rozmístěnými napříč celým tělem a integrovanými prachovými filtry. Zároveň nabízí možnost snadné instalace komponentů, prostor až pro šest disků a grafickou kartu o velikosti až 360 mm.

Zalman uvedl cenově dostupnou skříň Zalman Z3 Plus s účinným systémem chlazení
Cenově dostupná skříň i pro ty nejlepší počítačové komponenty – takový je podle společnosti Zalman její nová PC skříň Zalman Z3 Plus. Tato novinka nabízí výkonný chladicí systém se dvěma úrovněmi ovládání rychlosti otáček ventilátoru ale také rychlý a jednoduchý způsob instalace komponentů.

Architektura skříně v sobě skrývá čtyři 120mm ventilátory, ke kterým může uživatel volitelně přidat ještě jeden stejného rozměru. Zalman umístil jeden ventilátor do přední části skříně, jeden do zadní části a dva ventilátory jsou umístěny v horním panelu.

Toto rozmístění podle výrobec zajišťuje efektivní chlazení vnitřních prostor skříně. Prachové filtry jsou součástí speciálně navrženého způsobu cirkulace vzduchu a mají garantovat nejen absolutní čistotu uvnitř skříně ale i účinné chlazení počítačových komponent.

Zalman Z3 Plus má na předním panelu ventilátor, který lze ovládat ručně. Rychlost otáček tohoto ventilátoru může uživatel zvýšit, kdykoli uzná za vhodné, a sníží tak teplotu uvnitř skříně. Poté může ventilátor přepnout do běžného režimu.

Skříň dále nabízí dva porty USB 2.0, jeden port USB 3.0, vstup pro mikrofon a výstup pro sluchátka. Prostřednictvím předního panelu lze tedy připojit externí zařízení, jako jsou externí disky, USB paměti, sluchátka, mobilní telefony nebo reproduktory.

Nová skříň patří do kategorie Midi Tower a je vhodná pro instalaci základní desky ATX a Micro ATX. K instalaci pevných disků není potřeba speciálních nástrojů, skříň nabízí prostor pro šest disků HDD nebo SSD. Maximální šířka grafické katy pro instalaci do této skříně je 360 mm.

Dostupnost a cena

Nová skříň Zalman Z3 Plus je již dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 199 Kč včetně DPH.

Zdroj: Zalman
Úvodní foto: Zalman

Komentáře