YSoft SafeQ je nově integrovanou součástí multifunkčních zařízení značky Brother

Nástroje společnosti Y Soft Corporation nabízí firmám centrální správu digitalizace dokumentů a tiskových služeb. Podnikům mají přinést vyšší produktivitu, lepší zabezpečení dokumentů a nižší náklady na tisk.

YSoft SafeQ je nově integrovanou součástí multifunkčních zařízení značky BrotherSpolečnosti Y Soft Corporation a Brother oznámily, se že nástroj YSoft SafeQ nově stal integrovanou součástí multifunkčních zařízení značky Brother. Nástroj poskytuje firmám centrální správu digitalizace dokumentů a tiskových služeb.

Y Soft uvádí, že společnosti využívající tisková zařízení Brother s integrovaným YSoft SafeQ se dočkají vyšší produktivity, lepšího zabezpečení dokumentů a nižších nákladů na tisk. Firmy mohou využívat i softwarové balíčky či jednotlivé softwarové moduly.

Společnost Y Soft upřesňuje, že zákazníci, kteří používají multifunkční zařízení Brother, si mohou vybrat funkce správy tisku YSoft SafeQ, automatické funkce workflow skenování nebo jejich kombinaci.

Tiskové služby, konkrétně automatizace procesů digitalizace, jsou přesně tou oblastí, která přináší významnou úsporu času a nárůst reakční rychlosti na změny na trhu,“ vysvětlil obchodní ředitel společnosti Y Soft Lukáš Maňásek.

Zdroj: Y Soft Corporation

Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com

Komentáře