Yoshihisa Ishida je novým CEO Sharpu pro Evropu

Nový šéf Sharpu pro evropský region si přináší zkušenosti ze Sony, Rakutenu a LG. V souvislosti s jeho jmenováním došlo ke změnám na dvou dalších pozicích v evropském vedení společnosti.

Yoshihisa Ishida je novým CEO Sharpu pro EvropuSpolečnost Sharp oznámila, že její viceprezident Yoshihisa Ishida nově nastoupí do funkce CEO Sharp Europe. Ishida na této pozici vystřídá Tetsujiho Kawamuru, který přechází do struktury Sharp Electronics Corporation v USA.

Yoshihisa Ishida se k Sharp Corporation připojil v červnu 2017 a do budoucna bude zastávat dvě souběžné pozice – CEO Sharp Europe a také ředitele vytvořené kanceláře pro obchodní strategii AioT, která se zabývá umělou inteligencí a internetem věcí.

V průběhu své kariéry v oblasti IT a spotřební elektroniky zastával Ishida výkonné a poradenské pozice ve společnostech Sony, Rakuten a LG Display. Své funkce ve Sharpu bude vykonávat z japonské centrály.

V rámci oblasti Evropy došlo k dalším změnám ve vedení. Jun Ashida byl povýšen na pozici prezidenta Sharp Electronics Europe s přímou podřízeností panu Ishidovi a Alex Hermann byl povýšen na pozici prezidenta Sharp Information Systems Europe s podřízeností panu Ashidovi.

Zdroj: Sharp

Úvodní foto: Sharp

Komentáře