Y Soft rozšiřuje top management o Barryho Löwera a Ondřeje Župku

Obchodní ředitel Löwer se soustředí na plánování a koordinaci prodeje a obchodních aktivit spolenčosti, Župka zodpovídá za řízení výrobních procesů a strategie.

Y Soft rozšiřuje top management o Barryho Löwera a Ondřeje ŽupkuSpolečnost Y Soft Corporation oznámila příchod dvou strategických posil nejvyššího managementu. Novým obchodním ředitelem se stává Barry Löwer, na novou pozici viceprezidenta výroby byl jmenován Ondřej Župka.

Mezi Löwerovy úkoly patří plánování a koordinace prodeje a obchodních aktivit Y Softu napříč portfoliem produktů. Prioritou zůstává podpora kontinuálního růstu společnosti. Před nástupem do Y Softu působil ve společnosti Nuance Communications.

Jsem potěšen možností vést obchodní tým Y Softu, stejně tak se těším na další výzvy v oblastech rozvoje globální sítě partnerů společnosti. Y Soft a jeho partneři mají úžasný potenciál a příležitost realizovat se na trhu digitálních kancelářských řešení,“ uvedl Löwer.

Župka dohlíží na řízení stále rostoucích výrobních procesů a strategie společnosti. Do firmy přináší přes 18 let zkušeností z výroby ve společnostech jako TE Connectivity, Honeywell, Celestica a Flextronics.

Z nové pozice bude také čelit výzvě škálovat výrobu Y Softu s rostoucím podílem automatizace, standardizace řízení kvality, optimalizace plánování výroby a rozvoje výrobních procesů startupů v portfoliu investiční platformy Y Soft Ventures.

Pozice Y Softu ve výrobním sektoru v České republice je mimořádně významná. Možnost vést tým vyrábějící hardware pro YSoft SafeQ, YSoft Labs a společnosti spadající pod Y Soft Ventures přijímám s pokorou a hrdostí,“ řekl Župka.

Věřím, že Barry a Ondřej přinesou potřebné zkušenosti a pomohou nám dosáhnout očekávaného růstu a využití příležitostí, které na nás čekají. Vytvoření obou pozic nám pomůže vyjít vstříc potřebám partnerů a klientů a tvoří potřebnou půdu pro růstovou strategii společnosti,“ sdělil CEO a spoluzakladatel Y Softu Václav Muchna.

Zdroj: Y Soft
Úvodní foto: Y Soft

Komentáře