Xopero se stává členem technologické aliance Esetu

Výrobce řešení pro zálohování a obnovu dat se stal členem sdružení Eset Technologická Aliance. Tím se otevírá nový kanál pro jeho bezpečnostní řešení do komerční sféry.

Xopero se stává členem technologické aliance EsetuSpolečnost Xopero, výrobce řešení pro zálohování a obnovu dat, stává novým členem Eset Technologické Aliance (ETA) sdružující firmy z oblasti bezpečnostních řešení pro podniky i spotřebitele. Díky tomuto partnerství budou zákazníci Esetu moci implementovat řešení Xopero do svých firemních strategií na ochranu dat a provozů.

V rámci ETA jsme si stanovili jako prioritu vztahy s dodavateli řešení pro zálohování kritických cloudových úložišť a obnovu dat po katastrofických událostech. Ta jsou nezbytná pro udržení vícevrstvého zabezpečení, jež naši uživatelé očekávají,“ uvedl Jeronimo Varela, ředitel Esetu pro globální obchod.

ETA nabídne řešení Xopero pro zařízení přímo u zákazníka, v cloudovém prostředí i ve verzi pro poskytovatele služeb. Toto softwarové řešení umožňuje zálohování a obnovu po haváriích, ochranu dat a migrační řešení pro fyzická, virtuální a hybridní IT prostředí s operačními systémy Windows a Linux.

Sdružení ETA vzniklo v roce 2013 za účelem vytvoření ucelené nabídky bezpečnostních řešení pro firemní klienty. Všichni členové ETA jsou pečlivě prověřeni a musí splňovat řadu přísných kritérií, aby se mohli stát a zůstat součástí této organizace.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře