Xiaomi oficiálně vstoupilo na český trh skrze Beryko a Seymoore Trade

Éra šedé a polooficiální distribuce zařízení od Xiaomi na českém trhu je u konce. Nově u nás značku oficiálně zastupují hned dvě společnosti, přičemž každá z nich využije služby jednoho z velkých lokálních distributorů.

Xiaomi oficiálně vstoupilo na český trh skrze Beryko a Seymoore TradeZnačka Xiaomi je nyní oficiálně přítomná na českém trhu prostřednictvím dvou autorizovaných zastoupení v podobě společností Beryko a Seymoore Trade. Pokud vám jejich jména nic neříkají, nevadí – určitě totiž znáte SWS a eD system Czech.

Právě prostřednictvím strategických partnerství s těmito silnými hráči na českém distribučním trhu budou Beryko (SWS) a Seymoore Trade (eD system) zásobovat dodavatelský řetězec mobilními zařízeními od čínského výrobce.

Aktuálně čekáme na první dodávky produktů určených pro český trh a jak reselleři, tak koncoví zákazníci, se mohou těšit na velmi atraktivní ceny, profesionální servis a poradenství,“ nechal se slyšet Marek Šťastný, unit manager z SWS.

eD system s námi tento týden uzavřel nové strategické partnerství, na základě kterého bude poskytovat prodej oficiálních produktů Xiaomi na českém trhu,“ oznámil minulý týden Viktor Hajíček, obchodní ředitel společnosti Seymoore Trade.

Zákazníci díky tomu získávají kompletní nabídku produktů, která obsahuje chytré telefony, chytrou elektroniku a příslušenství,“ dodal ředitel nákupu eD system Czech Petr Slouka s tím, že kromě dostupnosti všech nabízených produktů mohou zákazníci počítat také s kompletní záruční a pozáruční podporou.

Zdroj: SWS, eD system Czech, ChannelWorld

Úvodní foto: Lion Mobile

Komentáře