Xerox zakládá softwarovou divizi CareAR

Pod holdingovou společnost CareAR Holdings se začlení společnosti CareAR, DocuShare a XMPie. Platforma CareAR Service Experience Management zároveň získala investici od společnosti ServiceNow.

Xerox zakládá softwarovou divizi CareARSpolečnost Xerox oznámila vytvoření společnosti CareAR, A Xerox Company, která konsoliduje CareAR, DocuShare a XMPie pod jednu holdingovou společnost s názvem CareAR Holdings.

Nová platforma CareAR Service Experience Management je podle Xeroxu oceněna na 700 milionů dolarů a získává investici ve výši 10 milionů dolarů od společnosti ServiceNow, přední společnosti v oblasti řízení digitálních služeb.

Rozšířená platforma služeb CareAR nyní kombinuje systém pro správu obsahu DocuShare, multimediální platformu XMPie a technologii umělé inteligence PARC Alto AI od společnosti Xerox.

Nově podpoří pracovníky servisních služeb vizuálními nástroji a přístupem k datům, která jsou nezbytná pro konzistentní poskytování služeb koncovým zákazníkům, a zároveň sníží provozní náklady a emise skleníkových plynů.

Společnost CareAR povedou prezident a provozní ředitel společnosti Xerox Steve Bandrowczak, který rozšíří svou současnou roli také o funkci předsedy představenstva společnosti CareAR, a Sam Waicberg, původní zakladatel společnosti Care, který bude zastávat funkci prezidenta společnosti CareAR.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře