Xerox rozšiřuje softwarové portfolio, kupuje společnost CareAR

CareAR je nejnovější přírůstek řady řešení společnosti Xerox, jež zákazníkům poskytují nástroje pro digitální transformaci. Platforma CareAR využívá rozšířenou virtuální realitu pro řešení problémů na dálku.

Xerox rozšiřuje softwarové portfolio, kupuje společnost CareARSpolečnost Xerox oznámili převzetí firmy CareAR, která provozuje podpůrnou platformu rozšířené reality pro přístup k odborným datům a informacím. Díky akvizici tak Xerox posiluje své softwarové portfolio.

Pomocí softwaru CareAR mohou odborníci a technici virtuálně posoudit situaci a vizuálně navést zákazníka či kolegu v terénu k navrženému řešení. Díky setu nástrojů rozšířené virtuální reality mohou vyřešit problém přes desktop, mobilní telefon či jiné chytré zařízení stejně, jako kdyby byli v jedné místnosti.

Naše softwarová řešení pomáhají zákazníkům s některými z největších výzev: řízením obsahu, digitální transformací a personalizovanou komunikací. A nyní jsme přidali i rozšířenou realitu,“ říká Steve Bandrowczak, prezident a provozní ředitel Xeroxu.

Kombinací DocuShare, XMPie a CareAR nabízíme softwarové řešení, které může jako celek nebo samostatně podpořit širokou škálu potřeb našich klientů,” upřesnil.

Softwarové portfolio bude mít na starosti Sam Waicberg, viceprezident a generální ředitel digitálních služeb pro Xerox a spoluzakladatel a CEO CareAR před akvizicí.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře