Whitesoft je první evropský reseller certifikovaný pro IBM Connections

Česko-belgická IT společnost Whitesoft získala jako první v Evropě a druhá na světě certifikát IBM Software Practice Accreditation v oblasti IBM Connections.

Whitesoft je první evropský reseller certifikovaný pro IBM ConnectionsCertifikace společnosti Whitesoft dokládá, že je patřičně edukovaná pro autorizovaný prodej softwaru IBM Connections a že jej „opakovaně a úspěšně dodává svým zákazníkům“.

Softwarové akreditace, které jsou vyšším stupněm kvalifikace nad rámec tzv. řízené distribuce (Software Value Plus), IBM plošně zavedla koncem loňského roku.

Whitesoft je první evropský reseller certifikovaný pro IBM ConnectionsV Evropě zatím Whitesoft drží certifikaci jako jediný partner IBM. Celosvětově akreditací disponuje ještě společnost Profilics sídlící v New Yorku, USA.

K získání akreditace musí partner nabýt příslušné technické a obchodní certifikace a doložit referenční implementace v určeném časovém období u předepsaného počtu zákazníků. Pro získání certifikace partner mustí také absolvovat akreditační pohovor.

IBM Connections je podniková sociální síť (Enterprise Social Network), která umožňuje firmám otevřenou komunikaci, podporu sdílení informací a další moderní formy spolupráce označované souhrnně jako social business.

Produktu IBM Connections se v poslední době strategicky věnujeme a kromě implementací v ČR a Belgii rozvíjíme aktivity i v dalších zemích. Connections samozřejmě používáme i interně,“ uvedl v oznámení Petr Bílý, ředitel Whitesoftu.

Zdroj: Whitesoft
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře