Westcon spouští partnerský program pro Lync

Projekt má podobu webového portálu, který využijí výrobci, partneři i zákazníci.

Westcon spouští partnerský program pro LyncSpolečnost Westcon Convergence spustila partnerský program discoverUC.com zaměřený výhradně na Microsoft Lync. Cílem projektu je pomoci partnerům s orientací v komplexním prostředí této platformy.

Společnost podle svého vyjádření spatřila mezi partnery poptávku po asistenci v otázkách dodavatelských řetězců, logistiky a synchronizace, způsobenou rostoucím počtem hardwarových produktů určených pro implementaci jednotného řešení postaveného na platformě Lync.

Program discoverUC byl připraven tak, aby pomáhal řešit tyto otázky, usnadňoval orientaci v nabídkách vícera výrobců a nabízel přístup do již existující podpory pro Lync a programů pro přidanou hodnotu Westconu.

Distributor doufá, že touto cestou umožní partnerům zrychlit dodávání produktů na trh a zvýšit marže v jiných oblastech.

Jedna stránka pro všechny

Portál programu bude obsahovat veškeré nabídky výrobců včetně selektorů, které ukáží, jak ten který prvek zapadá do konkrétního Lyncového řešení. Dále bude zahrnovat standardní nabídky, služby, školení a další zdroje.

S discoverUS může Microsoft odkázat zákazníky na jediný webový portál, hledají-li distribuci. Zároveň zde výrobci najdou novou cestu na trh, propojenou s channelovou partnerskou základnou Westconu v regionu EMEA, která partnerům poskytuje blíže zacílenou nabídku,“ uvedla Runa McLeodová, marketingové ředitelka distributora pro Evropu.

V neposlední řadě zde zákazníci najdou dedikovaný portál pro Lync, který jim usnadní přístup k výrobcům a zprostředkuje exkluzivní nabídky Westconu a řadu dalších zdrojů,“ dodala Runa McLeodová.

Zdroj: Microscope.co.uk
Úvodní foto: © Octus - Fotolia.com

Komentáře