Westcon je globálním distributorem Palo Alto Networks

Rozšíření dosavadní spolupráce přinese bezpečnostní řešení od Palo Alto Netowrks do nabídky Westconu ve čtyřiceti nových zemích.

Westcon je globálním distributorem Palo Alto NetworksSpolečnost Palo Alto Networks uzavřela globální kontrakt s distributorem Westcon Group. Obě firmy již několik let spolupracují na regionální bázi. Díky nové dohodě teď budou zákazníci Westconu moci nakupovat bezpečnostní řešení Palo Alto Networks a účastnit se jeho partnerských programů na více než 40 nových trzích.

Palo Alto Networks je už dlouho význameným partnerem naší bezpečnostní divize. Globální sjednocení naší spolupráce jednoduše dává smysl,“ uvedl Dolph Westerbos, CEO Westcon Group.

Westcon Group je již léta cenný spojencem Palo Alto Networks. Jsme rádi, že nyní máme silného celosvětového distribučního partnera, který se těší na společný úspěch na světovém trhu, který má zájem o podnikovou bezpečností platformu nové generace ,“ dodal Mark McLaughlin, CEO Palo Alto Networks.

Příslušné kontakty na české zastoupení Westconu najdete v jeho profilu. Pro zobrazení veškerého obsahu je zapotřebí přihlášení do systému.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře