Westcon-Comstor rozšiřuje řady distributorů Extreme Networks (aktualizováno)

Distributor s přidanou hodnotou Westcon-Comstor a společnost Extreme Networks podepsali v České republice a na Slovensku dohodu o distribuci

Westcon-Comstor rozšiřuje řady distributorů Extreme Networks (aktualizováno)Westcon-Comstor, distributor s přidanou hodnotou (VAD), získal do svého portfolia na českém a slovenském trhu hlavní řešení pro podnikové sítě společnosti Extreme Networks a bude je společně s dalšími službami nabízet svým ICT partnerům.

Na českém trhu drží status autorizovaného distributora Extreme Networks jako jediný Veracomp. Westcon-Comstor získal status Diamond Distribution Partner, který v našem podle informací na webu náleží také společnostem Ingram Micro a Scansource.

Samotný výrobce přitom v informacích o partnerském programu distributory nijak nerozděluje. Diamantový status mohou držet pouze obchodní partneři. Kontaktovali jsme s dotazem lokální zastoupení a zatím čekáme na odpověď.

Aktualizace 12.7. 9:25: Westcon-Comstor doplnil informaci, že distributoři se statusem Diamond dosahují na lepších rabaty a mají tedy výhodnější cenovou politiku. Kromě požadavků na počty specialistů a podpůrných pracovníků ze strany výrobce mohou partnerům nabídnout také možnosti demo-produktů.

Na dalších trzích regionu EMEA spolu Westcon-Comstor a Extreme Networks spolupracují řadu let.

Westcon-Comstor se díky své globální distribuční síti, hlubokým znalostem technologií a rozsáhlé škále služeb stala hlavním pilířem naší celosvětové distribuční sítě,“ konstatuje John Campbell, ředitel distribuce v regionu EMEA ve společnosti Extreme Networks.

Po nedávném dokončení akvizice společnosti Avaya nabízí společnost Extreme Networks našim partnerům v České republice a na Slovensku silné portfolio komplexních komunikačních řešení,“ uvedl v oznámení Marianne Nickenig, senior general manager společnosti Westcon-Comstor pro oblast UCC & Cloud v regionu DACH a ve východní Evropě.

Westcon-Comstor nabídne svým partnerům nkompletní portfolio Extreme Networks, které dodává softwarově řízená drátová i bezdrátová síťová řešení.

Zdroj: Westcon-Comstor, ChannelWorld
Úvodní foto: Westcon-Comstor

Komentáře