Webcom vstoupí do roku 2019 pod jménem Konica Minolta IT Solutions Czech

Přejmenování společnosti je logickým vyústěním procesu započatého v roce 2015. Těsné propojení s globální značkou si klade za cíl posílit současné kapacity firmy a zjednodušit přístup na nové trhy.

Webcom vstoupí do roku 2019 pod jménem Konica Minolta IT Solutions CzechSpolečnost Webcom oznámila, že se s platností od 1. 1. 2019 přejmenuje na Konica Minolta IT Solutions Czech. Jedná se o poslední krok v integraci české firmy, kterou Konica Minolta převzala v první polovině roku 2015.

Těsné propojení s globální značkou Konica Minolta má posílit současné kapacity společnosti a umožnit jí snadnější přístup na nové trhy. Hlavním úkolem přejmenovaného Webcomu zůstává rozvoj podnikových systémů a moderních technologií.

Z naší strany se nic nezmění ani na přístupu, ani na podmínkách poskytovaných služeb. Díky novým synergiím však budeme schopni poskytovat komplexnější firemní řešení,“ vysvětlil Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel společnosti Webcom.

Pavel Čurda, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech, pak zdůraznil, že přejmenování Webcomu potvrzuje odhodlání Koniky přeměnit se z dodavatele produktů na partnera v oblasti IT poradenství, služeb a chytrých řešení.

Směřujeme k tomu, abychom nabízeli vysoce profesionální služby a poradenství nejen v tradiční oblasti tiskových řešení, ale i při řízení byznysových procesů prostřednictvím nových technologií a podnikového IT,“ uvedl Čurda.

Zdroj: Konica Minolta

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře