Výrobce mobilních zařízení Doogee oficiálně vstoupil na český trh

Zákazníky v regionu střední a východní Evropy chce Doogee oslovit cenově dostupnými modely. Vlajková loď Doogee Mix například nabízí bezrámečkový design a výkonný hardware za zlomek ceny prémiových modelů zavedených výrobců.

Výrobce mobilních zařízení Doogee oficiálně vstoupil na český trhZnačka mobilních zařízení Doogee oficiálně vstoupila na trh v regionu střední a východní Evropy. Původně španělský výrobce, kterého později převzal čínský investor, chce oslovit zákazníky v regionu atraktivními, ale zároveň cenově dostupnými modely.

Doogee není na trhu žádný nováček – jeho telefony jsou dostupné bezmála všech zemích světa a za rok 2016 zaznamenal přibližně 17 milionů prodaných telefonů. V Evropě je značka populární například na svém mateřském trhu ve Španělsku nebo na Ukrajině.

Oficiálním vstupem na regionální trh chce Doogee posílit svou přítomnost a stavět na dosavadních výsledcích. Zákazníkům nabídne například výkonnou vlajkovou loď Doogee Mix s bezrámečkovým designem, modely řady BL s masivní kapacitou baterie nebo odolné telefony S30 a S60.

Oficiálním distributorem pro český trh je společnost IRD distribuce.

Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: Doogee

Komentáře