Vychází zářijové vydání ChannelWorldu

V aktuálním vydání se dočtete, jaké jsou priority českých firem v kyberbezpečnosti a jak s nimi diskutovat o výdajích a způsobech zabezpečení.

Vychází zářijové vydání ChannelWorlduChannelWorld, září 2016

Hlavní priority v kybernetické bezpečnosti v českých organizacích odhalila analýzy od PAC. Kam směřuje trh zabezpečení a jeho prodeje jsme pak podrobně diskutovali u kulatého stolu. Případová studie Bitdefenderu navíc přiblížila, jak partner vyřešil ochranu zavirované infrastruktury.

Od IT bezpečnosti jsme se přesunuli k fyzické, konkrétně k tématu IP kamer, které jsme tentokrát rozebrali z pohledu analýzy videa a dalších možností jejího využití.

Rozhovory v zářijovém vydání najdete dva. Se zástupci Stark Distribution jsme probrali rozvoj firmy za poslední roky a její vstup do nového segmentu. S Petrem Kulišem a Hynkem Tylem jsme se bavili o tom, zda je DNS na prodej a co bude s největším českým VAD dál.

GfK blíže rozebralo výsledky českého a slovenského trhu tiskových zařízení. Svým produktovým tipem pro resellery přispěla Kyocera a o inovacích v partnerském programu Konica Minolta Business Solutions píše Tomáš Holubec.

V obchodních radách jsme se podívali, proč jsou reference nejužitečnější, ale málo používaný prodejní nástroj. Marketingové tipy téma doplňují „kuchařkou na případovky“.

Aréna IT Gladiátorů tentokrát přivítala Davida Miklase z Be3D, který se postavil proti Jiřímu Posledníkovi z Futur3D. Téma uvádí analýza IDC o trhu 3D tisku ve střední a východní Evropě.

V tématu Wi-Fi jsme si posvítili na cloudový management bezdrátových bodů a na to, jak jej lze využít pro analýzu a marketing.

Názorová rubrika NaHLAS z TRHU na závěr zjišťovala výsledky Broadline distributorů za první pololetí a jejich výhled na druhý půlrok.

ChannelWorld, září 2016, obsah

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

ChannelWorld ZDARMA?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2016 o IT distributory roku zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

 
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře