Vychází speciál ChannelWorldu: Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2016

Vydání nabité analýzami předních výzkumných agentur, přehledem partnerských programů a hlavně profily distribučních firem.

Vychází speciál ChannelWorldu: Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2016Co jsme si ve speciálním vydání, které vychází každoročně v červnu, připravili tentokrát?

Channelworld print červen 2016

Analýza poradenské společnosti PAC ukázala aktuální žhavá témata v agendě firemních uživatelů, GfK si posvítilo na český a slovenský trh IT a kancelářské techniky a rozbory od IDC a Gartneru ukazují, jak digitální transformace mění trhu IT, a s ním i váš byznys. Co pak může pomoci trhu PC, odhaluje analýza agentury Canalys.

Channelworld print červen 2016 - obsahKde získat prostředky na projektový byznys poradí přehled finančních služeb výrobců a distributorů. Cestu k vyšší marži zase ukáže přehled partnerských programů výrobců ICT.

Ke kulatému stolu jsme posadili zástupce VAD a broadline distributorů, kteří se do služeb s přidanou hodnotou pouští taktéž.

Tyto informace pak doplňují podrobněji rozebrané partnerské programy čtyř výrobců a firemní profily jednadvaceti distributorů a dvou providerů.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás listopadové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


 Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů a výrobců.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

 

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře