Vychází speciál ChanelWorldu: Resellerův průvodce džunglí prodeje a distribuce ICT

Speciální červnové vydání obsahuje exkluzivní analýzy a predikce vývoje trhu od světových výzkumných agentur, přehled změn v partnerských programech a přehledné firemní profily distributorů.

Vychází speciál ChanelWorldu: Resellerův průvodce džunglí prodeje a distribuce ICTNa osmdesáti stranách nabitého vydání naleznete spoustu informací, které vám pomohou směřovat byznys v ICT v dalším období.

ChannelWorld titulka ChW 3 2018

Jak se vyvíjí český a slovenský trh IT a kancelářské techniky přibližuje analýza GfK. Tu doplňuje rozsáhlý rozbor IDC poukazující na tržní transformaci v hlavních segmentech včetně hardwaru, bezpečnosti, tisku, ale i IoT. Analytici společnosti Canalys přidali bližší pohled na trh klientských zařízení (PC, hybridů, tabletů…).

ChannelWorld 3 2018 obsahGartner poskytl obchodní doporučení v oblasti sledování zákaznické připravenosti k nákupu a zároveň nastavení vhodné obchodní strategie a vyvarování se chyb nevhodným naléháním na klienta.

U kulatého stolu se setkali zástupci distributorů s přidanou hodnotou, aby diskutovali největší tlaky a příležitosti v projektovém byznysu. Nemohl chybět cloud ani IoT.

Připravili jsme pro vás opět souhrn novinek a změn v partnerských programech výrobců přibližně za poslední rok. Dozvíte se, jestli se hledání „svatého grálu“ mezi ideálními programy blíží konci.

Kromě firemních profilů 19 distributorů, ze kterých si můžete srovnat jejich portfolia a nabídku služeb, pak speciální vydání doplňují rozhovory se zástupci společností Adata, Dell EMC, MMD Monitors & Displays, Optoma.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás listopadové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter Channel News, nebo přístup do vyhledávače distributorů a výrobců.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: Channelworld

Komentáře