Vychází nový ChannelWorld: Nové trendy v channelu, infrastruktura a trocha koronaviru

V letošním prvním čísle ChannelWorldu opět najdete řadu rozhovorů a komentářů týkajících se aktuálních trendů v byznysu a technologiích. Jejich společný jmenovatel? Změna starých pořádků a stírání hranic!

Vychází nový ChannelWorld: Nové trendy v channelu, infrastruktura a trocha koronaviruChannelWorld 1/2020Milí čtenáři, právě vychází nové vydání ChannelWorldu! Na co se můžete těšit tentokrát?

V rozhovoru s Alešem Šafářem ze společnosti TP-Link jsme probrali aktuální trendy v oblasti síťových produktů pro SOHO a SMB, stejně jako otázku partnerské podpory a obchodních argumentů.

Hlavní poselství? Přestaňte bojovat cenou! Zákazníci už řeší parametry a možnosti pořizovaných řešení a pro vyškoleného partnera je to ideální příležitost zazářit.

Velký exkluzivní rozhovor s Hynkem Tylem a Martinem Štruplem, takto vedením skupiny eD Group, přináší pohled na zásadní posun strategie eD systemu od distribuce směrem k širším digitálním službám. 

Jaromír Řánek z Alzy s námi probral probíhající expanzi do oblasti B2B, Juan M. Porcar z Fujitsu vysvětlil posun tohoto výrobce směrem ke 100% nepřímému obchodnímu modelu a ke Kulatému stolu Marka Šalandy usedli zástupci vendorů, distributorů a partnerů zabývajících se IT infrastrukturou.

Kromě toho v čísle najdete čerstvé analýzy, zásadní komentář o trendech v channelu a jeho nadcházející proměně a v neposlední řadě také trochu optiministický pohled na pandemii koronaviru. Přejeme příjemné čtení!  

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás březnové číslo? V tom případě navštivte naši on-line trafiku a po vybrání titulu ChannelWorld si pohodlně zakupte libovolné číslo přímo od svého stolu. Časopis je také k dispozici v elektronické verzi zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter Channel News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře