Vychází nový ChannelWorld: Hledání marží, trendy v zálohování a prodej ABC Data

Ve druhém vydání roku 2019 jsme se podívali na trendy v oblasti zálohovacích řešení, od Jana Dudy z PCV Computers jsme zjistili, kde mají partneři hledat marže, a podívali jsme se na kontext prodeje české pobočky ABC Data.

Vychází nový ChannelWorld: Hledání marží, trendy v zálohování a prodej ABC DataMilí čtenáři, právě vychází nové vydání ChannelWorldu! Na co se můžete těšit tentokrát?

ChW 2/2019Jan Duda PCV Computers se s námi ve velkém rozhovoru pochlubil stavbou nové logistické základny, nastínil, ve kterých odvětvích dnes partneři najdou uspokojivé marže, a rozebral, co musí partner udělat, aby na tyto marže dosáhl.

Pavel Klimuškin, čerstvě jmenovaný výkonný ředitel DNS, s námi hovořil (nejen) o významu věkové diverzity ve firmách, podmínkách pro úspěch digitálních iniciativ nebo o tom, proč je nutné potlačit averzi vůči změnám.

Do arény IT Gladiátorů v tomto čísle vstoupili Martin Štětka z Veeamu a Zdeněk Bínek ze Zebra Systems, aby se utkali v diskusi o trendech v oblasti zálohovacích řešení a prioritách v partnerské podpoře.

V analýzách jsme se tentokrát zaměřili na koncová zařízení a přinášíme pohled na nedávnou minulost, současnost a blízkou budoucnost trhů PC, chytrých telefonů, nositelné elektroniky a produktů pro chytré domácnosti.

Článek o nedávném prodeji české pobočky společnosti ABC Data pak přináší důležitá nová zjištění a vysvětluje širší souvislosti této transakce, která se ukazuje být předvojem podstatně větší změny na českém a slovenském distribučním trhu.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? V tom případě prosím navštivte naši on-line trafiku a po vybrání titulu ChannelWorld si pohodlně zakupte libovolné číslo přímo od svého stolu. Časopis je také k dispozici v elektronické verzi zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter Channel News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře