Vychází listopadové vydání ChannelWorldu

Dozrála doba akvizic na česko-slovenském IT distribučním trhu? Co v monitorech prodává? Mají v interaktivitě navrch projektory nebo displeje? Změní Windows Server 2016 trh se serverovým hardwarem? Čtěte listopadové vydání.

Vychází listopadové vydání ChannelWorlduLetošní poslední, listopadové vydání ChannelWorldu uvádí analýza GfK zaměřená na český a slovenský trh monitorů. Pohled analytiků doplňuje pohled vendora na to, co konkrétně táhne zájem zákazníků. Ale nejen to, s Leošem Lemberkem jsme rozebrali, kam se posouvá prodej digital signage.

ChannelWorld 6 - listopad 2016 - titulkaJe account mapping bible obchodníka nebo tabulkové cvičení? Více o nástroji k růstu obchodu se dočtete v článku Miloslava Lujky. Když budete chtít lovit zákazníky on-line, Vladimír Tovarňák vám poradí, jak zadat e-marketingovou kampaň agentuře a neprodělat.

Rozhovor čísla tentokrát náleží Stanislavu Skaličkovi, obchodnímu řediteli SWS, se kterým rozebíráme, jak se distribuční dvojka vypořádává se změnami trhu a zda nastala doba akvizic.

Dalibor Kačmář nám shrnul hlavní novinky ve Windows Server 2016. Tento článek pak uvádí kulatý stůl, ve kterém jsme se zástupci předních výrobců serverů, ale i zástupci resellerů a distributorů rozebírali, kam se trh se servery a UPS posouvá, a co od něj v dalším roce můžete čekat.

Výčet všech článků, kterým jsme se věnovali v tomto vydání, naleznete níže.

ChannelWorld 6 - listopad 2016 - obsah

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

ChannelWorld ZDARMA?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2016 o IT distributory roku zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

 
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře