Vychází listopadové vydání ChannelWorldu

Dozrála doba akvizic na česko-slovenském IT distribučním trhu? Co v monitorech prodává? Mají v interaktivitě navrch projektory nebo displeje? Změní Windows Server 2016 trh se serverovým hardwarem? Čtěte listopadové vydání.

Vychází listopadové vydání ChannelWorldu



Letošní poslední, listopadové vydání ChannelWorldu uvádí analýza GfK zaměřená na český a slovenský trh monitorů. Pohled analytiků doplňuje pohled vendora na to, co konkrétně táhne zájem zákazníků. Ale nejen to, s Leošem Lemberkem jsme rozebrali, kam se posouvá prodej digital signage.

ChannelWorld 6 - listopad 2016 - titulkaJe account mapping bible obchodníka nebo tabulkové cvičení? Více o nástroji k růstu obchodu se dočtete v článku Miloslava Lujky. Když budete chtít lovit zákazníky on-line, Vladimír Tovarňák vám poradí, jak zadat e-marketingovou kampaň agentuře a neprodělat.

Rozhovor čísla tentokrát náleží Stanislavu Skaličkovi, obchodnímu řediteli SWS, se kterým rozebíráme, jak se distribuční dvojka vypořádává se změnami trhu a zda nastala doba akvizic.

Dalibor Kačmář nám shrnul hlavní novinky ve Windows Server 2016. Tento článek pak uvádí kulatý stůl, ve kterém jsme se zástupci předních výrobců serverů, ale i zástupci resellerů a distributorů rozebírali, kam se trh se servery a UPS posouvá, a co od něj v dalším roce můžete čekat.

Výčet všech článků, kterým jsme se věnovali v tomto vydání, naleznete níže.

ChannelWorld 6 - listopad 2016 - obsah

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

ChannelWorld ZDARMA?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2016 o IT distributory roku zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

 








Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře