Vychází květnový ChannelWorld

Co na práci nejvíc baví Channel manažery roku? Jak si vede česko-slovenský trh PC? Kdo měl navíc v IT gladiátorech - Fujitsu nebo HP? A co štve Jana Dudu z PCV Computers?

Vychází květnový ChannelWorldPrávě v těchto dnech vychází květnové vydání časopisu ChannelWorld. V rozhovoru s Janem DudouPCV Computers se dočtete, kde generuje specializovaný distributor dvojciferný růst, v čem reselleři přehlížejí zajímavý byznys a jak si výrobci podřezávají větev.

ChannelWorld, květen, 2017Analýza GfK rozkrývá, že pokles lokálního trhu PC brzdily vyšší ceny. Do arény IT gladiátorů na téma inovativních klientských zařízení pro firmy se proti sobě postavili zástupci společností Fujitsu a HP. Jaké inovace na náš trh letos A-brandy přinášejí? Dokážou se vůbec v něčem kromě loga technologicky odlišit?

V obchodních radách jsme se tentokrát podívali, jak na efektivní školení obchodníků a na dalších stranách jsme poradili, jak se vypořádat s (ne)efektivitou personalizovaného marketingu pod tlakem ad blocků.

U kulatého stolu zasedli zástupci společností Avnet, Alef Distribution, Fujitsu, M Computers, Microsoft a APC by Schneider Electric, aby diskutovali nad tím, jak se vyvíjí trh v oblasti datacenter včetně ne-IT infrastruktury a jakou roli v tom všem hraje cloud.

V květnovém vydání se také dozvíte, jak nabízet obnovu po havárii a zajištění kontinuity provozu jako službu a jak se stát MSP (poskytovatelem spravovaných služeb) a nezbláznit se z toho. Tedy lépe řečeno, jak neztratit hlavu při rozhodování, zda se cestou MSP vydat nebo ne.

Trendovým tématem tohoto čísla byl Flash, rozmach SSD, raketový růst cen pamětí, i výhled na to, jak drasticky bude ovlivňovat trh úložišť a serverů.

V názorové rubrice NaHLAS z TRHU jsme se zeptali distributorů na kauzu s insolvencí Michala Karbana, a partnerů na vnímání tlaku výrobců před koncem kvartálu.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

 
Úvodní foto: Channelworld

Komentáře