Vychází březnový ChannelWorld: Nový hráč na trhu, digitální transformace a Flash storage

Březnové vydání časopisu ChannelWorld přibližuje kromě výsledků ChannelWorld Awards také byznys mladého distributora zaměřeného na prémiovou péči o partnery a jejich zákazníky, u kulatého stolu diskutujeme, co v sobě pro resellery skrývá digitální transformace a v IT gladiátorech se proti sobě postavili výrobci storage.

Vychází březnový ChannelWorld: Nový hráč na trhu, digitální transformace a Flash storagePrávě vychází březnové vydání ChannelWorldu, které se tradičně věnuje vyhlášení IT distributorů a výrobců roku a v rozsáhlé analýze blíže rozebírá loňské výsledky hlavních hráčů, stav distribučního trhu a prodejních kanálů.

Co si představit pod prémiovou obchodní a technickou péčí o partnery a zákazníky, přibližuje v hlavním rozhovoru Vjačeslav Petraševskij, CEO a zakladatel VPGC, pro vás zřejmě neznámé čtyřčlenné firmy, která se prosadila v korporátním segmentu a nyní se rozrůstá v midmarketu.

ChannelWorld titulka ChW 1 2018Jde ve storage o víc než o barvu vašeho výrobce? Na tohle téma si to v aréně IT Gladiátorů rozdali Pavel Strašlipka za HPE a Ondřej Bačina za Dell EMC.

U kulatého stolu zasedli zástupci velkých integrátorů, společností Dimension Data, DXC, a výrobců – IBM, Rad Hat a Veeam, aby rozebrali, co v sobě skrývá digitální transformace pro resellery a jak daleko je digitalizace na našem trhu. To přibližuje také analýza analytiků PAC.

Kdy u zákazníků přijde řeč na Flash, ve kterých organizacích nachází uplatnění a jaká úskalí skrývá příprava proof of concept, přibližujeme v samotném článku, který doplňují komentáře IDC a Gartneru ohledně vývoje lokálního trhu.

V trendech jsme se zaměřili na UI, strojové učení a inteligentní aplikace. Podívali jsme se, které obory do inteligentních aplikací a platforem investují nejvíce, pro jaké účely je využívají a na čem mohou partneři postavit svůj byznys.

V obchodních radách se v březnu soustředíme na to, jak se vypořádat se situací na trhu práce a jak zvýšit prodej i při nedostatku obchodníků.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: Channelworld

Komentáře