Vychází březnové vydání ChannelWorldu

Opět po roce jsme si posvítili na výsledky IT distribuce v ČR a SR, podívali se, jak cloud změnil prodej softwaru a samozřejmě vyhlásili výsledky ChannelWorld Awards.

Vychází březnové vydání ChannelWorlduNa co jsou vítězové ankety ChannelWorld Awards o IT distributory a výrobce roku 2015 nejvíce pyšní a co chystají v podpoře pro letošní rok? Vyzpovídali jsme všechny oceněné.

Časopis ChannelWorld, březen 2016Analýza českého a slovenského trhu počítačů od GfK ukazuje „co křísí trh PC“.

Do arény IT Gladiátorů se proti sobě postavili Robert AdamecMSI a Štěpán PancířAsusu. Z jejich dvojitého rozhovoru zjistíte, jak bude vypadat budoucnost prodeje komponent.

Analýza distribučního trhu v ČR a SR vám kromě výsledků distributorů pomůže odkrýt, jestli máme čekat další konsolidaci.

V obchodních radách jsme osvětlili, proč obchod nekončí první platbou a jak je důležitá poprodejní fáze. V marketingovém seriálu zase radíme, jak na marketingové kampaně v regionálních médiích.

ChannelWorld - obsah, březen 2016U kulatého stolu jsme se zástupci společností Acronis, DataSpring, Dell, DNS, Microsoft a Red Hat diskutovali nad tím, jak se pustit do cloudového byznysu a jak na to připravit svou firmu.

V navazujícím článku vysvětlujeme, jak cloud mění prodej softwaru a jak tomu přizpůsobit obchodní model.

Rozhovor se Zdeňkem Bínkem, CEO Zebra Systems, odhaluje připravované disaster recovery Acronis v cloudu. Se Stanislavem Hájkem, marketingovým ředitelem Dellu, jsme zase mluvili o novém motivačním programu a lehkosti a výhodách zapojení.

V názorové sekci NaHLAS z TRHU pak naleznete pohled distributorů na vývoj a stav IT distribučního trhu v loňském roce a na největší hrozby a příležitosti roku letošního.


Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás listopadové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů a výrobců.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře