VUMS DataCom je distributorem produktů značky Safe-T

Safe-T, jež dodává technologie pro zabezpečený vzdálený přístup, podle distributora umožňuje podnikům možnost bezpečně migrovat do cloudu a umožnit digitální transformaci.

VUMS DataCom je distributorem produktů značky Safe-TSpolečnost VUMS DataCom oznámila, že rozšířila své portfolio o produkty izraelské společnosti Safe-T, která dodává technologie pro vzdálený přístup do organizací s vysokou mírou zabezpečení založené na principu Zero-Trust.

Distributor vysvětluje, že řešení zajišťují přístup do anebo ze sítě organizace podle hesla „Prověřuj-Důvěřuj“. Jednoduše řečeno, výchozí nastavení nepovažuje žádného uživatele za důvěryhodného ať už uvnitř či vně sítě a vyžaduje ověření každého, kdo se snaží získat přístup.

VUMS DataCom dále dodává, že široká škála přístupových řešení Safe-T snižuje zranitelná místa organizace a zlepšuje schopnost bránit se aktuálním kybernetickým hrozbám. Díky patentované technologii Safe-T mohou organizace všech velikostí a typů svá data, služby a sítě zabezpečit před interními i externími hrozbami.

Produktovým manažerem společnosti Safe-T je ve VUMS DataCom Ondřej Desenský. Kontakt na něj naleznete po přihlášení do systému v profilu distributora.

Zdroj: VUMS DataCom

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře