Vshosting~ pokořil hranici obratu 175 milionů, má vysoké ambice do budoucna

Rekordní obrat oproti loňskému roku představuje nárůst 32 %. Společnost zároveň oznámila, že do roku 2025 chce získat 1 000 zákazníků pro nově spuštěnou službu spravovaných řešení pro Windows.

Vshosting~ pokořil hranici obratu 175 milionů, má vysoké ambice do budoucnaSpolečnost Vshosting~ oznámila, že její obrat meziročně narostl o 32 % na 175 milionů korun. Část prostředků firma plánuje využít pro nově spuštěnou službu, kterou jsou plně spravovaná řešení pro Windows.

Služby společnosti podle jejích slov používá přes 50 % české e-commerce, nově by proto Vshosting~ rád rozšířil své působení u firem využívajících Windows. Firma totiž dosud poskytovala Windows pouze v rámci nespravovaných řešení.

Nově však podporuje a nabízí kompletně spravovaná řešení v rámci managed služeb. Klienti využívající Windows si tak infrastrukturu nemusí spravovat sami, ale mohou využít nonstop správu a podporu seniorních adminů.

Do roku 2025 je naším záměrem poskytovat plně spravovaná řešení na Windows pro minimálně 1000 nových klientů,“ nezastírá ambice obchodní ředitel společnosti Vshosting~ David Lintimer.

Zdroj: Vshosting~

Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře