VPGC oznámilo partnerství s J&T Leasing

Společnost J&T Leasing ze skupiny J&T Finance Group pomůže VPGC financovat rozvojové aktivity a ICT projekty na českém trhu. Distributor si od spolupráce slibuje možnost participovat na větších projektech a expandovat na nové trhy.

VPGC oznámilo partnerství s J&T LeasingDistributor s přidanou hodnotou VPGC oznámil uzavření partnerství s firmou J&T Leasing ze skupiny J&T Finance Group. Nový partner zajistí financování rozvojových aktivit a ICT projektů, které VPGC realizuje na českém trhu.

Při výběru partnera jsme se rozhodovali na základě delší analýzy tržních možností. Získali jsme partnera, který nám umožní zabezpečit dodávky do mnohem větších projektů a expandovat na další trhy,“ uvedl Vjačeslav Petraševskij, CEO společnosti VPGC.

J&T nabízí finanční a operativní leasing, ale také úvěry či profinancování již pořízeného vybavení. Šíře nabídky služeb má zákazníkům umožnit vybrat si ideální metodu financování svých projektů od základního hardwaru a softwaru až po velká IT řešení.

Věřím, že společnosti VPGC poskytneme správnou páku, která pomůže k další akceleraci jejího růstu,“ okomentoval nově uzavřené partnerství Pavel Vojtek, obchodní ředitel J&T Leasing.

Zdroj: VPGC

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře