VPGC do svého portfolia přidává komplexní bezpečnostní řešení Stormshield

Distributor začíná nabízet komplexní UTM řešení pro zabezpečení podnikové infrastruktury včetně specializované řady pro průmyslová odvětví. Stormshield je navíc držitelem řady nejvyšších certifikací, což jej činí vhodnou volbou i pro zabezpečení kritické státní infrastruktury.

VPGC do svého portfolia přidává komplexní bezpečnostní řešení StormshieldDistributor s přidanou hodnotou VPGC oznámil po květnovém rozšíření nabídky o Bitglass další přírůstek do své portfolia. Tentokrát jde o značku Stormshield, která vyvíjí řešení pro zabezpečení podnikové infrastruktury, koncových zařízení a dat.

Nabídka hardwarových boxů Stosrmshield zahrnuje UTM s propustností od megabitů do stovek gigabitů disponujících zabudovanou IPS ochranou, antivirem, antimalwarem nebo vulnerability managerem pro komplexní zajištění podnikových centrál i jednotlivých poboček.

Produktová řada industry UTM pak nabízí možnost analýzy průmyslových protokolů a zabepečuje komunikaci pouze s povolenými servery a stanicemi, přičemž veškerý ostatní provoz je blokován a reportován. Tuto vlastnost moho ocenit napříkad průmyslové podniky nebo dodavatelé energií.

Stormshield je držitelem řady evropských a světových certifikací (např. EU Restricted, NATO, ANSSI EAL3+/EAL4+) a poskytuje vysoce šifrovanou VPN komunikaci mezi lokalitami. Jeho řešení jsou proto podle VPGC vhodná nejen pro firmy, ale i pro kritickou infrastrukturu státu, dodává distributor.

Zdroj: VPGC

Úvodní foto: VPGC

Komentáře