Vojtěch Morávek a Dana Klementová posilují tým expandujícího G2 serveru

Morávek nastoupil na pozici chief product officer a bude se starat o vývoj a rozvoj kompletního produktového portfolia společnosti. Klementová bude na pozici marketing manager vytvářet a řídit marketingové týmy na nových trzích.

Vojtěch Morávek a Dana Klementová posilují tým expandujícího G2 serveruSpolečnost G2 server oznámila příchod dvou nových posil do svého týmu. Řady společnosti se od září 2017 rozšířily o Vojtěcha Morávka na pozici chief product officer a Danu Klementovou na pozici marketing manager.

Vojtěch Morávek je odpovědný za řízení a rozvoj produktového portfolia v oblastech IaaS, PaaS, SaaS a vlastního vývoje společnosti. Společnost G2 server prochází obdobím expanze na evropské trhy a s tím přichází unikátní možnost rozšířit portfolio služeb pro partnery a zákazníky.

Morávek přichází ze společnosti VMware, kde šest let působil na regionální pozici a předtím působil šest let ve společnosti IBM. Díky své dvacetileté IT kariéře má zkušenosti a znalosti z prostředí velkých zákazníků všech segmentů trhu.

Dana Klementová se bude věnovat marketingové strategii a viditelnosti značky G2 server v rámci Evropy. Při rozšiřování G2 server na globální úroveň bude mít na starosti vybudování a řízení nových marketingových týmů v západní a východní Evropě.

Klementová v minulosti působila 13 let v agentuře Axamit, kde se věnovala produkci marketingových aktivit předních IT společností. Další zkušenosti získala během svého působení ve společnostech Aliatel a DNS.

Zdroj: G2 server

Úvodní foto: G2 server

Komentáře