Vodafone začal nabízet pevné připojení prostřednictvím LTE

Služba Pevný internet a její komerční varianta Pevný internet Profi využívá LTE síť Vodafonu a nabízí zákazníkům z měst i venkova alternativu ke kabelovým poskytovatelům. Cena služby, která nemá žádný datový limit, začíná na 449 Kč měsíčně.

Vodafone začal nabízet pevné připojení prostřednictvím LTESpolečnost Vodafone pokračuje v uvádění novinek a rozšiřuje svou nabídku o vlastní pevné internetové připojení. Nové neomezené připojení je určeno pro domácnosti a menší firmy a funguje díky LTE síti a speciálnímu modemu.

Tuto nabídku mohou podle operátora využít zákazníci ve městech i na venkově, zkrátka všude tam, kde nejsou spokojení s kvalitou svého připojení. Poskytovatelé pevného připojení, ale i Wi-Fi konektivity tak mají dalšího konkurenta.

Službu Pevný internet s rychlostí až 30/5 Mbit/s si mohou ode zákazníci pořídit od 449 Kč měsíčně.

„Pevný internet považuji za další díl do skládačky, který nám pomůže vytvořit digitální Česko. Zákazníkům přinášíme tuto nabídku jako alternativu k jiným, méně kvalitním možnostem pevného připojení v některých městech a především na venkově,“ uvedl viceprezident Vodafonu Petr Dvořák.

Vodafone nabízí bezplatné zřízení služby instalačním technikem přímo u zákazníka a argumentuje LTE sítí s nejlepším pokrytím v ČR. Služba má neomezený datový limit a dodávaný modem podporuje připojení až 34 zařízení.

Operátor současně nabízí službu Pevný internet Profi, která zahrnuje také nabídku garantované konektivity. Vodafone tuto službu připravuje firmám na míru včetně ideální konfigurace hardwaru.

Zdroj: Vodafone

Úvodní foto: © happysunstock - Fotolia.com

Komentáře