VMware zařadil do svého ceníku software od AirWatch

Partneři VMware mohou po krátkém školení začít prodávat podnikovou platformu pro správu mobility společnosti AirWatch, již VMware koupilo začátkem roku.

VMware zařadil do svého ceníku software od AirWatchSpolečnost VMware oznámila, že v návaznosti na únorovou akvizici společnosti AirWatch zpřístupnila k 1. 7. 2014 svým partnerům platformu AirWatch pro správu podnikové mobility skrze AirWatch Cloud. Řešení jsou nabízena v 18 jazycích včetně češtiny.

Partneři VMwaru, kteří dosud nenavázali s AirWatch žádné obchodní styky, mohou začít prodávat tento po absolvování čtyřhodinového kurzu a úspěšném složení krátké zkoušky. Po dokončení tohoto školení budou mít přístup do My AirWatch Partner Portalu, kde najdou novinky o produktech a další informační zdroje.

V současnosti je školení a skladové jednotky k dispozici pouze pro nasazení v cloudu, později budou partneři moci prodávat i řešení v místní síti.

Partneři, kteří se v současné době účastní partnerských programů VMwaru i AirWatch, mohou buďto pokračovat v nákupu s AirWatch jako doposud, nebo začít obchodovat se skladovými jednotkami VMware prostřednictvím autorizovaných distributorů této společnosti.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: © dny3d - Fotolia.com

Komentáře