VMware vypustil další informace ohledně nového portálu a programu Connect

Nový partnerský program bude oficiálně spuštěn poslední den v únoru 2020, platformy Connect se partneři dočkají již na sklonku tohoto roku. Nabídne interaktivní nástroje i kompetence orientované na pět klíčových oblastí.

VMware vypustil další informace ohledně nového portálu a programu ConnectSpolečnost VMware přiblížila podobu nového partnerského programu Connect, jenž by měl být oficiálně uveden 29. 2. 2020. Nová související platforma na správu rozvojových fondů pak bude spuštěna již v průběhu čtvrtého kvartálu 2019.

Jenni Flindersová, viceprezidentka společnosti VMware pro globální prodejní kanály, uvedla, že platforma bude integrovaná s novým partnerským portálem Digital Connect, a dodala, že partnerům nabídne nástroje pro analýzu výkonu a efektivity prodeje.

Zdůraznila také, že platforma bude vedle informací nabízet i interaktivní prvky a bude navíc natolik přizpůsobivá, že už nebude vyžadovat žádné výrazné aktualizace. Podle Flindersové má být platforma co nejvíce uživatelsky přívětivá.

Pětice kompetencí pro celý svět

Z hlediska kompetencí se VMware bude soustředit na pět Master Services Competencies, jež budou orientované na hybridní cloud, multicloud, moderní aplikace, transformaci sítí a bezpečnost či posilování digitálního pracovního prostoru.

Více podrobností o požadavcích bude zveřejněno v listopadu 2019. „Ochutnávku“ nového systému kompetencí VMware ostatně vypustil do světa již v loňském roce, když představil tři úrovně – Partner, Pokročilý (Advanced) partner a Hlavní (Principal) partner.

Program bude mít stejnou podobu po celém světě. Uvidíme, jak se mu bude dařit na rozvíjejících se a rozvinutých trzích. Stojíme ovšem o to, aby si naši partneři udržovali vysokou kvalitu i do budoucna,“ upřesnila Flindersová.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře