VMware spustil druhé evropské datacentrum pro hybridní cloud

Ve Velké Británii bylo uvedeno datacentrum pro službu VMware vCloud Hybrid Service, přinášející hybridní koncept cloudu a nástroje pro ochranu a obnovu dat.

VMware spustil druhé evropské datacentrum pro hybridní cloudSpolečnost VMware oznámila otevření druhého evropského datacentra pro službu VMware vCloud Hybrid Service, které se stejně jako to první nachází ve Velké Británii. Kromě těchto dvou má společnosti po jednom datacentru v Japonsku a v USA.

VMware vCloud Hybrid Service byla v Evropě spuštěna v únoru 2014. Jedná se o službu hybridního cloudu spojenou se službami pro ochranu dat nebo jejich obnovu po havárii. Společnost později oznámila, že vCloud Hybrid Service poskytne podporu i pro projekt Pivotal Cloud Foundry.

Britská datacentra slouží pro region EMEA a akreditaci k využívání vCloud Hybrid Service již získalo více než 800 jedinců z partnerských organizací v rámci regionu.

VMware je přesvědčené, že hybridní koncept cloudu je vhodnou cestou pro firemní IT, což podkládá výsledky průzkumu provedeného mezi jeho zákazníky.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com

Komentáře