VMware spouští Partner Connect, začlení do něj další partnerské programy

Zjednodušený program nabídne tři partnerské úrovně a výukovou zónu s možností přizpůsobovat vzdělávací plán podle individuálních potřeb partnerů.

VMware spouští Partner Connect, začlení do něj další partnerské programySpolečnost VMware se chystá do svého nově spuštěného partnerského programu s názvem Partner Connect začlenit i podpůrné programy pro produkty Velocloud a řešení nově zakoupených firem Carbon Black a Pivotal.

VMware prezentuje Partner Connect jako výrazně zjednodušený a flexibilní program navržený tak, aby pomáhal více než 75 000 partnerů z celého světa obchodovat s výrobcem v souladu s jejich obchodními modely na základě jednotné smlouvy.

Nový program, jenž byl spuštěný 2. 3. 2020, by měl dle VMwaru transparentním způsobem odměňovat partnery na základě hodnoty, již zákazníkům přinášejí. „Partner Connect jsme navrhli s ohledem na naše zákazníky,“ uvedla viceprezidentka společnosti Jenni Flindersová.

Tři úrovně, množství odměn

Program v zásadě nabízí tři úrovně: Partner, Advanced Partner a Principal Partner. VMware uvedl, že spolu s oficiálním spuštěním byly stovky partnerů zařazeny do třetí zmiňované úrovně.

Partneři kategorie Principal budou moci získávat kompetence napříč strategickými IT prioritami a získávat odměny za nasazování a prioritizaci řešení.

Partner Connect rovněž zahrnuje tzv. výukovou zónu, v níž je k dispozici celá škála přizpůsobitelného obsahu včetně možnosti upravovat vzdělávací plány na základě individuálních preferencí partnerů.

Nový program do sebe jednak začlení programy produktů Velocloud, VMware Carbon Black a Pivotal, jednak by měl být schopný se kontinuálně vyvíjet na základě změn v průmyslu a preferencí zákazníků.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře