VMware představuje inovovaný partnerský program VMware Partner Connect

Vylepšený program Partner Connect si klade za cíl zjednodušit spolupráci podle obchodních modelů, které partneři preferují. Společnost zároveň představila nový partnerský certifikát pro VMware Cloud on AWS zaměřený na poskytování služeb

VMware představuje inovovaný partnerský program VMware Partner ConnectSpolečnost Vmware oznámila zásadní změnu svého partnerského programu s cílem zjednodušit model spolupráce s partnery, nabídnout více možností a podpořit inovace. Spolupráce bude nově přizpůsobena obchodním modelům, které partneři preferují.

Inovovaný partnerský program VMware Partner Connect bude spuštěn na začátku příštího roku a vyjde partnerům vstříc s větší flexibilitou při naplňování potřeb zákazníků. Zároveň budou moci lépe využít příležitosti k prodeji technologií a služeb VMwaru.  

VMware představuje nový způsob spolupráce, který vychází z požadavků, potřeb a připomínek našich partnerů. VMware Partner Connect se stane jediným partnerským programem pro všechny obchodní modely,“ říká Jenni Flindersová, viceprezidentka společnosti VMware pro globální prodejní kanály.

Tři kategorie s odměnami

Program VMware Partner Connect nabídne tři kategorie: Partner, Advanced Partner a Principal Partner. Do kategorie Principal Partner budou spadat nejkompetentnější partneři, kteří dokáží zákazníkům pomoci s výběrem a implementací řešení VMware pro různé strategické potřeby IT.

Partneři v této kategorii budou získávat komplexní odměnu včetně pobídek k zavádění technologií a spotřebě služeb a budou mít prioritní postavení při společném obchodním plánování se společností VMware a společných prodejních příležitostech.

Společnost bude od všech partnerů v novém programu očekávat, že prokáží základní úroveň schopností získáním certifikací VMware Solution Competency. Certifikace se zaměřují na prodejní dovednosti, znalost architektury a implementační schopnosti.

S tím, jak budou partneři postupně investovat do zvyšování úrovně svých schopností a dosahovat nastavených hranic objemu prodeje či spotřeby služeb, budou mít možnost získávat vyšší odměnu, včetně vyšší marže při nákupu i prodeji nebo pobídek k implementaci a spotřebě.

Certifikát pro cloud i nové pobídky

Společnost VMware zároveň představila nový certifikát Master Services Competency pro řešení VMware Cloud on AWS. Vedle výhod v podobě prioritního angažování, lepšího sladění investic při implementaci u zákazníka, digitálních odznaků a generování poptávky nabízí i slevy na vzdělávání.

Nově VMware nabízí také prodejní pobídku na podporu zájmu o hyperkonvergovanou infrastrukturu. Pobídka HCI Partner Sales Incentive je dostupná pouze prostřednictvím partnerů.

Po omezenou dobu mohou zákazníci, kteří dosud nezavedli ve svém prostředí technologii VMware vSAN, mohou zakoupit licence vSAN pro tři uzly za cenu dvou. 

Zdroj: Vmware
Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře