VMware posiluje manažerský tým v EMEA o Sylvaina Cazarda a Nicka Crosse

Cazard, dosavadní šéf divize SDDC v regionu EMEA, byl jmenován viceprezidentem VMwaru centrální části regionu EMEA. Na bývalé pozici ho vystřídá Cross.

VMware posiluje manažerský tým v EMEA o Sylvaina Cazarda a Nicka CrosseSpolečnost VMware oznámila jmenování Sylvaina Cazarda do funkce viceprezidenta centrální části regionu EMEA, v níž nahradí Luigiho Freguiu, a Nicka Crosse do vedení divize softwarově definovaných datových center v tomtéž regionu.

Postup Fregui na pozici generálního ředitele a viceprezidenta pro region EMEA byl oznámen v listopadu 2019 jako součást přesunu odpovědnosti za globální řízení prodeje z Maurizia Carliho na dřívějšího ředitele regionu EMEA Jean-Pierra Brularda.

Cazard v uplynulých dvou letech úspěšně řídil divizi softwarově definovaných datových center (SDDC). Nyní bude odpovědný za obchodní růst, prodej a provoz v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Rusku a zemích SNS, Izraeli a východní Evropě.

Divizi SDDC v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) po něm převezme již zmiňovaný Cross, jenž má více než 20 let zkušeností z manažerských pozic ve společnostech Oracle, Dell/EMC, Pillar Data Systems a Morse.

Chtěl bych poděkovat Sylvainovi za vynikající práci při řízení naší divize SDDC v uplynulých dvou letech, kdy se jí dařilo úspěšně využívat obchodní příležitosti v segmentu HCI. Zanechávám region CEMEA ve velmi schopných rukou a těším se na další spolupráci s ním v jeho nové roli,“ uvedl Freguia.

S radostí také vítám v manažerském týmu regionu EMEA Nicka Crosse. Vzhledem k jeho znalostem a zkušenostem bude významnou posilou manažerského týmu regionu EMEA, který má nejlepší předpoklady propagovat SDDC jako most mezi historickými a moderními systémy,“ doplnil.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: VMware

Komentáře