VMware na začátku příštího roku spustí nový partnerský program

Nový partnerský program v rámci Partner Connect má přizpůsobit spolupráci VMwaru s partnery konkrétním obchodním modelům a usnadnit společný prodej a investování. Další podrobnosti budou zveřejněny v příštích týdnech.

VMware na začátku příštího roku spustí nový partnerský programSpolečnost VMware oficiálně oznámila, že počátkem roku 2020 spustí zbrusu nový partnerský program. Nová strategie pod hlavičkou programu Partner Connect si klade za cíl přizpůsobit spolupráci konkrétním obchodním modelům.

VMware uvedl, že nový flexibilní program bude zahrnovat tři partnerské úrovně – začínající (spanning) partner, pokročilý (advanced) partner a hlavní (principal) partner. Nový program by měl usnadnit partnerům možnost společného prodeje a investování.

Nejde jen o pouhé vylepšení, ale o významnou změnu v našem programu,“ vysvětluje Kerrie-Anne Turnerová z VMwaru, a dodala, že program bude spuštěn zkraje příštího roku. Bližší informace by měly být zveřejněny v průběhu následujících týdnů.

Již teď je ale zřejmé, že se nový program dotkne více než 75 000 partnerů z celého světa a bude zahrnovat nové kompetence v oblasti odborných služeb i hlubší vazby s dodavateli, jako je například Hewlett Packard Enterprise (HPE).

Zdroj: VMware

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře