VMware má dva nové slovenské distributory, vybral si SecTec a Tech Datu

Výrobce posiluje své zastoupení na slovenském trhu o jednoho velmi lokálního a jednoho velmi globálního distribučního partnera. Důvodem je rostoucí zájem o jeho řešení pro digitální transformaci.

VMware má dva nové slovenské distributory, vybral si SecTec a Tech DatuSpolečnost VMware oznámila, že na Slovensku podepsala smlouvu s dvěma novými distributory. Od února 2018 přispívají k implementaci a zavádění technologií VMware na tomto trhu společnosti SecTec a Tech Data.

Jde o zajímavý mix lokálního a globálního hráče. SecTec je distributor s přidanou hodnotou působící na českém a slovenském trhu, zatímco Tech Data je globální kolos se zastoupením ve více než stovce zemí celého světa.

Míra využívání cloudové infrastruktury a řešení pro podnikovou mobilitu stále rostou. Roste tak i zájem o řešení VMware, která firmám a institucím pomáhají urychlit proces digitální transformace,“ uvedl Vratislav Břenek, partner business manager VMwaru pro ČR a SR.

Gratulujeme proto společnostem SecTec a Tech Data k tomu, že se staly našimi distributory a věříme, že spolupráce s nimi bude pro všechny přínosná,“ dodal Břenek.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře