VMware dále rozvíjí program Partner Connect, představuje nový certifikát

Certifikace Cloud Native MSC představuje základní kvalifikaci, která umožní partnerům stavět platformy založené na Kubernetes s podporou doplňkových technologií z nativně cloudového ekosystému.

VMware dále rozvíjí program Partner Connect, představuje nový certifikátSpolečnost VMware oznámila rozšíření svého partnerského programu Partner Connect o novou kvalifikaci VMware Cloud Native Master Services Competency (MSC), první certifikaci zaměřenou na portfolio VMware Tanzu.

VMware Cloud Native MSC je první certifikace vyhlášená po spuštění programu Partner Connect letos v březnu. Podle VMwaru je určená pro partnery, kteří se specializují na provoz Kubernetes, zajišťování spolehlivosti provozu a DevOps.

Nová certifikace VMware Cloud Native MSC slouží partnerům k rozšíření schopností a příležitostí a vyjadřuje jejich kvalifikaci v oblasti Kubernetes a provozu platforem,“ říká Teri Brunsová, viceprezidentka společnosti VMware pro ekosystém partnerů Tanzu.

Certifikace podle společnosti osvědčuje, že partner rozumí konceptům Kubernetes, a vybavuje je potřebnými znalostmi, aby mohli pomáhat podnikům provozovat a spravovat moderní aplikace.

Příležitost pro stávající i budoucí partnery

Kvalifikace pokrývá hlavní součásti portfolia VMware Tanzu, včetně VMware Tanzu Kubernetes Grid a VMware Tanzu Mission Control, ačkoli principy jsou platné pro celý širší nativně cloudový ekosystém.

Tato nová certifikace MSC je ideální pro partnery, kteří již mají zkušenosti s infrastrukturou a chtějí rozšířit záběr i na odborné služby v oblasti DevOps a podporovat užívání nových moderních aplikací prostřednictvím portfolia Tanzu,“ uzavírá Brunsová.

Pro získání kvalifikace Cloud Native MSC musí tři osoby získat osvědčení Certified Kubernetes Administrator (CKA) a VMware Cloud Native Master Specialist. Partnerský subjekt musí doložit jednu zákaznickou referenci dokládající úspěšnou instalaci příslušného produktu.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře