Vlastimil Horák je ředitelem VMwaru pro Českou republiku a Slovensko

Na nové pozici se bude soustředit zejména na obchodní operace, strategické plánování se zaměřením na posilování vztahů a větší spolupráci s partnery. Do VMwaru přichází z Tech Daty.

Vlastimil Horák je ředitelem VMwaru pro Českou republiku a SlovenskoSpolečnost VMware oznámila, že na pozici nového country manažera v České republice a na Slovensku jmenovala Vlastimila Horáka. V této roli je od dubna zodpovědný za další rozvoj VMware na rychle rostoucím českém a slovenském trhu.

Jeho bohaté zkušenosti a jedinečné znalosti lokálního ICT trhu budou klíčem k tomu, aby se společnost VMware stala pro své zákazníky strategickým poradcem a rozvíjela cenné příležitostí pro své partnery,” uvedl Sylvain Cazard, viceprezident pro region střední a východní Evropy společnosti VMware.

Horák bude odpovědný za řízení společnosti VMware v České republice a na Slovensku, za obchodní operace a strategické plánování se zaměřením na posilování vztahů, větší spolupráci s partnery a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky.

Na práci ve VMware a na skvělý český a slovenský tým se moc těším a věřím že moje zkušenosti pomohou naplnit vize a cíle společnosti VMware. Hlavní úkoly vidím zejména v rozšíření povědomí o komplexním portofoliu, které dnes VMware nabízí,“ komentoval své jmenování Horák.

Vlastimil Horák do VMwaru přichází po více než osmiletém působení ve společnosti Tech Data, kde naposledy zastával pozici advanced solutions director pro český a slovenských trh. Ještě předtím zastával manažerské pozice ve společnostech Oracle, Sun Microsystems a T-Systems.

Vystudoval Technickou univerzitu v Liberci, je ženatý a má dva syny. Ve volném čase se věnuje sportu v různých podobách – od horské turistiky v Alpách, přes horskou cyklistiku po běhání i procházky se psem. V zimě pak hlavně sjezdovému lyžování v rakouských Alpách a běžeckému lyžování v oblíbených Jizerských horách.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: VMware

Komentáře