Vladimír Váňa posiluje tým Kaspersky v České republice a na Slovensku

Váňa byl jmenován novým territory channel managerem pro ČR a SR. Do Kaspersky přichází ze společnosti Red Hat, kde působil jako business development manager. Pražský tým Kaspersky posílí i Alexey Lobanov z Ukrajiny.

Vladimír Váňa posiluje tým Kaspersky v České republice a na SlovenskuSpolečnost Kaspersky oznámila, že na pozici teritorry channel manager pro Českou republiku a Slovensko jmenovala Vladimíra Váňu. Ten bude zodpovídat za rozvoj aktivit s novými i stávajícími partnery Kaspersky.

Váňa působí v oblasti IT již přes dvě dekády, do Kasperky přichází ze společnosti Red Hat. Tam měl jako business development manager na starosti rozvoj obchodních aktivit v oblasti podnikových open source řešení.

Pracovní zkušenosti získal i na různých manažerských pozicích ve společnostech Microsoft, Dell či IBM. Kariéru nastartovala u firmy SAP, kde se staral o channel a distributory. Váňa vystudoval softwarové inženýrství na ČVUT.

Věřím, že se mi podaří navázat a rozvinout novou spolupráci s partnery v oblasti B2B segmentu a dále zlepšovat distribuční síť. V oblasti kyberbezpečnosti vidím velký potenciál a spoustu příležitostí k rozvoji jak na českém, tak i slovenském trhu,“ říká Váňa.

Tým Kaspersky v Praze doplní také Alexey Lobanov, který se do hlavního města přesune z Ukrajiny. Ve své funkci retail sales manager pro východní Evropu bude mít nadále na starosti východoevropské obchodní aktivity společnosti zaměřené na retailové zákazníky.

Zdroj: Kaspersky

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře