Vladimír Rohel a Petr Mlejnský posilují vedení NAKIT

Rohel v Národní agenturě pro komunikační a informační technologie povede agendu bezpečnosti, Mlejnský se bude zabývat rozvojem obchodu a podporou vztahů s partnery a zákazníky.

Vladimír Rohel a Petr Mlejnský posilují vedení NAKITNárodní agentura pro komunikační a informační technologie (NAKIT) oznámila příchod dvou nových tváří do svého vedení. Jsou jimi Vladimír Rohel (vlevo) a Petr Mlejnský (vpravo), kteří nastoupili na pozice zodpovědné za bezpečnost, resp. rozvoj obchodu.

Vladimír Rohel do NAKITu přichází z pozice národního koordinátora kybernetické bezpečnosti. Na starosti bude mít řízení agendy kybernetické, informační a fyzické bezpečnosti včetně ochrany utajovaných informací.

Rohel působil jako ředitel Národního centra kybernetické bezpečnosti a dříve pracoval například na Ministerstvu zahraničních věcí ČR, kde se podílel na vízovém projektu pro Českou republiku. Později působil v Bruselu jako správce národních sítí pro NATO a staral se i o sítě českých ambasád ve státech Beneluxu.

Petr Mlejnský přišel do NAKITu ze společnosti Software One Czech Republic a bude se věnovat obchodu a business developmentu. Jeho úkolem bude rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky a partnery včetně rozvoje současných produktů

Jeho kariéra v oblasti informačních technologií začala v Oracle ČR, později získával zkušenosti v Silicon Valley. V minulosti pracoval pro společnosti Siemens a Microsoft, v posledních letech se pak věnoval realizaci obchodních scénářů v rámci střední a východní Evropy se zaměřením na cloudové služby.

Zdroj: NAKIT

Úvodní foto: NAKIT

Komentáře