Vladimír Michálek přebírá vedení divize Dell EMC v Tech Datě

Vladimír Michálek posiluje tým Dell EMC v Tech Data v České republice. K 1. 2. 2019 v čele divize nahradí Vlastimila Horáka, který se bude plně věnovat rozvoji působení Dell EMC v regionu střední a východní Evropy.

Vladimír Michálek přebírá vedení divize Dell EMC v Tech DatěSpolečnost Tech Data oznámila, že v regionu střední a východní Evropy rozšiřuje svůj tým o Vladimíra Michálka, jenž se 1. 2. 2019 ujme vedení divize Dell EMC v České republice. Na pozici nahradí Vlastimila Horáka, jenž tuto divizi vedl posledních sedm let.

Michálek působil více než 15 let na vedoucích pozicích ve společnostech Telefónica, České Radiokomunikace a Servodata. V poslední jmenované byl mimo jiné u startu a rozvoje spolupráce obchodu Dell EMC. Má také zkušenosti v roli distributora Dell EMC.

Horák, který se mimo jiné poslední čtyři roky věnovali rozvoji působení Dell EMC v regionu CEE, se bude i nadále věnovat regionálnímu a strategickému rozvoji působení Dell EMC v České republice, Rumunsku, Maďarsku a Slovensku.

Díky tomuto kroku dojde k posílení pozice a aktivit o nové zkušenosti, které Vladimír přináší. Zároveň bude zajištěna kontinuita, protože stále budu mít Českou republiku na starost z pohledu regionu CEE,” uvedl Vlastimil Horák.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře