Vladimír Fuchs je obchodním ředitelem ve společnosti OKsystem

Fuchs nastoupil do čela nové obchodní jednotky, která vznikla konsolidací tří divizí v rámci společnosti. Do OKsystemu přichází ze společnosti Europ Assistance.

Vladimír Fuchs je obchodním ředitelem ve společnosti OKsystemSpolečnost OKsystem oznámila, že na začátku července 2021 přistoupila k organizačním změnám. Obchodní aktivity společnosti, doposud rozprostřené mezi tři divize, byly nově konsolidovány do jedné obchodní divize, kterou vede Vladimír Fuchs.

Fuchs do OKsystem přechází ze společnosti Europ Assistance, kde působil nejdříve na pozici obchodního ředitele a posledních deset let pak na postu ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

V rámci organizačních změn se dosavadní ředitel divize rozvoje obchodu Tomáš Ammer posouvá do role manažera pro klíčové zákazníky ve veřejném sektoru, nově bude zodpovědný i za interní inovační „start-up“ platformu OKlab.

Dosavadní ředitel divize obchodu Petr Panec nadále povede prodej nejúspěšnějšího produktu společnosti OKsystem – personálního a mzdového systému OKbase.

Nová, silnější obchodní divize má za úkol pokračovat v obchodním růstu a dále podporovat diverzifikaci příjmů společnosti,“ uvedl k nové organizační struktuře v oblasti obchodu Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem.

Chceme být blíže zákazníkům, ještě lépe znát jejich potřeby a naplňovat jejich očekávání. Klíčovým úkolem pak bude posilování naší pozice v oblasti dodávek produktů a IT služeb do zahraničí,“ upřesnil.

Zdroj: OKsystem

 

Úvodní foto: OKsystem

Komentáře