Vladek Šlezingr je novým generálním ředitelem české pobočky Atosu

Na pozici CEO české pobočky nahradil Martina Sůru, v Atosu se chce soustředit na posilování značky a postavení společnosti v ČR. Před kariérní přestávkou působil patnáct let ve společnosti IBM.

Vladek Šlezingr je novým generálním ředitelem české pobočky AtosuSpolečnost Atos IT Solutions and Services oznámila, že novým generálním ředitelem a jednatelem české pobočky se stal Vladek Šlezingr. Na pozici CEO vystřídal Martina Sůru, jenž firmu vedl od roku 2017.

Prvním velkým úkolem, který podle Atosu na Šlezingra čeká, bude adaptovat českou pobočku na novou globální strategii připravenou Éliem Girardem. Ten se v listopadu 2019 ujal funkce globálního CEO.

Těší mě, že přebírám vedoucí pozici v tak důležitém okamžiku rozvoje Atosu v ČR. Budu mít příležitost vést velmi odhodlaný a schopný tým, který pomáhá klientům a partnerům inovovat, růst a využívat nové technologie, způsoby práce a podnikání,“ uvedl Šlezingr.

Dodal, že jeho ambicí je navázat na úspěchy Sůry a i nadále posilovat značku a postavení společnosti Atos v České republice. „Rád bych upevnil a rozvíjel pozici, kterou má Atos v poskytování IT služeb a řešení napříč veřejným i soukromým sektorem,“ upřesnil.

Vladek Šlezingr působil 15 let na různých pozicích ve společnosti IBM. Z toho tři roky byl generálním ředitelem její české pobočky a následně členem vedení IBM Global Business Services pro celý region CEE.

Vystudoval management a ekonomiku dopravy a telekomunikací na dopravní fakultě ČVUT. Volný čas nejraději tráví sportem, cestováním a s rodinou. Hraje volejbal a fotbal, v zimě se věnuje lyžování a skialpinismu.

Zdroj: Atos

Úvodní foto: Atos

Komentáře