Vítězslav Šantrůček je novým generálním ředitelem divize Avast Business

Avast v rámci strategického přeorientování divize Avast Business jmenoval Vítězslava Šantrůčka do čela této divize. V nové pozici se bude zaměřovat na vylepšení produktů v oblasti cloudové a síťové bezpečnosti.

Vítězslav Šantrůček je novým generálním ředitelem divize Avast BusinessSpolečnost Avast oznámila jmenování Vítězslava Šantrůčka do pozice generálního manažera divize Avast Business. V nové roli se Šantrůček připojí k nejvyššímu managementu Avastu s rozšíří služby v oblasti cloudové a síťové bezpečnosti.

Zároveň se hlouběji zaměří na vylepšení produktů Avast Business v důrazem na engineering, správu produktů a jejich provoz. Avast Business tak bude pokračovat v rozšiřování portfolia produktů a služeb, které byly představeny začátkem roku 2019.

Pro divizi Avast Business byl tento rok přelomovým, protože jsme definovali naši strategii pro zabezpečení malých a středních podniků,“ uvádí Šantrůček. „Po zbytek tohoto roku se plně zaměříme na rozšiřování služeb a budování partnerské základny.“

Šantrůček nastoupil do Avastu v roce 2018 jako viceprezident engineeringu. Do role GM byl povýšen po odchodu Kevina Chapmana do důchodu, který vedl divizi Avast Business procesem integrace po velké akvizici AVG Technologies v roce 2016.

Šantrůček má 20 let zkušeností ve společnostech jako Oracle, Sun Microsystems a opakovaně za poslední dva roky prokázal své zkušenosti s vedením vývojových týmů se zaměřením na velká data, internet věcí a Javu.

Strategické přeorientování Avast Business

Původní pozice Vítězslava Šantrůčka bude rozdělena, a to v rámci strategického přeorientování divize Avast Business čistě na bezpečnost, přičemž Michal Trs bude povýšen na pozici senior ředitele engineeringu a Tomáš Motal bude jmenován na pozici ředitele pro kontrolu kvality a technickou podporu.

Společně budou zodpovědní za zajištění souladu engineeringu s technickou podporou. Cílem je zlepšit poskytované služby obchodním partnerům a zákazníkům Avastu s důrazem na zpětnou vazbu a zrychlení vyřizování požadavků.

Zdroj: Avast
Úvodní foto: Avast

Komentáře