Vít Pekárek je regionálním finančním ředitelem Axis Communications

Hlavním úkolem nové posily Axis bude řídit činnosti spojené s financemi a logistikou. Pekárek dosud působil jako finanční ředitel společnosti Premier Wines & Spirits.

Vít Pekárek je regionálním finančním ředitelem Axis CommunicationsSpolečnost Axis Communications jmenovala Víta Pekárka na pozici regional finance manager pro region východní Evropy. Pekárek bude z pražské kanceláře společnosti koordinovat činnosti spojené s financemi a logistikou na východoevropských trzích.

Vít Pekárek přichází do Axis Communications ze společnosti Premier Wines & Spirits, kde působil jako finanční ředitel. Má za sebou mezinárodní zkušenosti z pozic generálního ředitele ruské pobočky společnosti Vector Leasing OJSC a regionálního ředitele Alfa Laval pro jihovýchodní Evropu.

Vít Pekárek vystudoval obchodní právo na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze a později získal titul MBA na University of Pittsburgh, Katz Graduate School of Business. Je ženatý, má roční dceru a ve volném čase se věnuje paraglidingu.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře