Vít Madron vede divizi e-commerce ve společnosti Sprinx

Madron se z pozice šéfa divize e-commerce zaměřuje na inovaci řešení Sprinxu a asistenci zákazníkům při digitální transformaci a přechodu do cloudu. Dříve působil ve společnosti Asseco Solutions.

Vít Madron vede divizi e-commerce ve společnosti SprinxSpolečnost Sprinx oznámila, že přijala novou posilu do čela své klíčové e-commerce divize. Hlavním úkolem Víta Madrona bude vnášet do řešení dodávaných klientům Sprinxu moderní prvky jako je rozšířená realita či umělá inteligence.

Madron bude v neposlední řadě i asistovat s digitální transformací a přechodem do cloudu. V oblasti e-commerce má bohaté zkušenosti: v minulosti například založil a spravoval vlastní e-shop. Do Sprinxu přišel ze společnosti Asseco Solutions.

„Pozice e-commerce lídra je velmi specifická. Je na ní potřeba vizionář s rozsáhlým know-how, který zároveň musí mít kompetence konzultanta. Takových lidí na trhu moc není, ale Vít Madron tyto naše požadavky naplňuje,“ řekl ředitel a spoluzakladatel společnosti Sprinx Jiří Čáp.

Vít Madron je ženatý, má tři syny. Většina jeho koníčků souvisí přímo nebo nepřímo se sítěmi, ať už těmi virtuálními (jako e-commerce) nebo fyzickými (jako tenis nebo ricochet). Volný čas si užívá na dovolených v obytném autě s celou rodinou.

Zdroj: Sprinx

Úvodní foto: Sprinx

Komentáře