Virtualization Forum 2016 se zaměřilo na cloud, jeho zabezpečení i hyperkonvergenci

Konference Virtualization Forum si v minulých letech vydobyla nezastupitelné postavení v kalendáři nejvýznamnějších IT událostí roku v České republice. Její již 12. ročník, který se uskutečnil 11. 10. 2016 již tradičně v Clarion Congress Hotelu Prague, navštívilo 550 zákazníků, resellerů a zájemců o virtualizační a cloudová řešení.

Virtualization Forum 2016 se zaměřilo na cloud, jeho zabezpečení i hyperkonvergenciProgram konference Virtualization Forum 2016 byl stejně jako v minulých letech nabitý řadou odborných přednášek, novinek, demo ukázek a možností výměny zkušeností mezi IT specialisty.

Účastníci si vyslechli celkem 26 přednášek zaměřených na témata jako cloudová řešení a aplikace, budování softwarově definovaných datových center, bezpečnost datových center a cloudu, zajištění stálé dostupnosti podnikových systémů, hyperkonvergovaná infrastruktura nebo end user computing.

Jak dopolední program ve dvou hlavních sálech, tak i odpolední program v sálech společností G2 server, Check Point, Veeam a VMware nabídnul účastníkům konference řadu zajímavých novinek a zážitků.

Virtualization Forum 2016

Během konference také představili dodavatelé IT svou nabídku na stáncích v předsálí a diskutovali s účastníky témata, která je zajímala. Řada z nich zpestřila svůj program doprovodnými aktivitami a soutěžemi pro účastníky, kteří si tak mohli z konference odnést nejen informace o novinkách a aktuálních trendech, ale také zajímavé ceny a dárky. 

Konference Virtualization Forum se stala tradičním místem setkávání IT manažerů a specialistů,“ řekl Boris Nevrlý, ředitel společnosti Arrow ECS. „Vzájemná výměna poznatků a zkušeností mezi předními dodavateli moderní podnikové IT infrastruktury, jejich zákazníky i resellery je pro všechny účastníky velmi přínosná a my jsme rádi, že jim konference nabídla řadu zajímavých témat a také – jak již napovídá její název – fórum pro podnětnou diskuzi o dalším směřování IT v jejich organizacích.“

Virtualization Forum 2016

Videozáznamy přednášek budou k dispozici v příštích dnech na Arrow kanálu YouTube.

Zdroj: Arrow ECS
Úvodní foto: Arrow ECS

Komentáře