Virtualization Forum 2015 přilákalo stovky zájemců o cloud a virtualizaci

Každoroční konference pořádaná společností Arrow ECS se letos zaměřila především na softwarově definované sítě, cloud a podnikovou mobilitu. Na řešení od společností Citrix, Check Point, Juniper Networks, Veeam nebo VMware a odborné přednášky se přišlo podívat bezmála 600 účastníků.

Virtualization Forum 2015 přilákalo stovky zájemců o cloud a virtualizaciSpolečnost Arrow ECS uspořádala ve spolupráci s předními IT společnostmi konferenci Virtualization Forum 2015. Na letošní setkání, které se konalo 7. října 2015 v pražském Clarion Congress Hotelu, zavítalo téměř 600 zákazníků a zájemců o virtualizační a cloudová řešení.

Hlavními tématy konference byly letos dynamicky se rozvíjející oblasti podnikového IT – softwarově definované sítě (SDN), cloud a podniková mobilita. V průběhu konference se účastníkům představily se svými řešeními přední společnosti z oblasti virtualizace, cloudu, bezpečnosti, zálohování a řešení pro datová centra – Citrix, Check Point, Juniper Networks, Veeam, VMware a řada dalších.

Zájem o naši konferenci Virtualization Forum 2015 byl stejně jako v minulých letech mimořádný,“ uvedl Boris Nevrlý, ředitel společnosti Arrow ECS. „Je [to] dokladem toho, že proces transformace podnikového IT směrem k virtualizačním a cloudovým řešením přináší podnikům a organizacím všech velikostí stále nové příležitosti k zefektivnění jejich IT infrastruktury.“

Videozáznamy přednášek budou k dispozici v příštích dnech na kanálu Arrow ECS na YouTube.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: Arrow ECS

Komentáře